Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Wood Technic

  Woodtechniс — це нове, інноваційне виробничо-торгівельне підприємство. На Українському деревообробному ринку ми з 2008 року. За період свого існування ми довели своїм партнерам та покупцям, що якість та рівень обслуговування для нас є головними пріоритетами. Сьогодні Woodtechniс, це потужне, площею 3000 м² , виробництво та команда (50) професіоналів та однодумців. У жовтні 2013 ми відкрили фабрику з виготовлення міжкімнатних дверей європейського рівня якості.

  Екологія, збереження і відновлення природніх ресурсів — дерево, природній матеріал, основа нашої продукції. Woodtechniс — ініціатор та учасник програм з відновлення лісового ресурсу України.

 

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.