Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Verto

  ТОВ Фабрика Дверей «БудМайстер», один з найбільших виробників міжкімнатних дверей на території України. Підприємство більше 20 років працює на ринку будівельних столярних виробів, випускаючи широкий асортимент продукції під Торгівельною Маркой Verto. На сьогоднішній день продукція Фабрики Дверей завоювала довіру покупців на ринку міжкімнатних дверей високою якістю, сучасним дизайном і відмінним співвідношенням ціни – якості пропонованої продукції.

  Фабрика Дверей пропонує більше 150 моделей міжкімнатних дверей в п'яти різних покриттях з великим асортиментом колірної гамми. Всі моделі дверей пропонуються в одностулкового і двостулкового виконання, і можуть бути виготовлені в нестандартних розмірах. Окрім дверних полотен, Фабрика виготовляє дверні коробки, пороги, доборниє планки і інші аксесуари до дверних полотен, забезпечуючи покупця необхідним асортиментом при виборі продукції.

 

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.