Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Новий Стиль

  Фабрика дверей торгівельної марки «Новий Стиль» була заснована в 2002 р. За свою більш ніж 12-річну історію, наша компанія прошла довгу і складну дорогу становлення і розвитку. Почавши з виробництва дверей одного типа, компанія збільшила асортимент продукції до 100 моделей дверних полотен, об'єднаних в більш ніж 20 колекцій. Модельний ряд компанії розвиватиметься і далі, оскільки немає нічого мінливішого, ніж світ моди і дизайну.
  Торгівельна марка «Новий Стиль» прагне відповідати найостаннішим тенденціям світового дизайну і завжди уважно відноситься до побажань своїх Клієнтів. При цьому, наша компанія завжди стежить за якістю своєї продукції. 

  Наша продукція поставляється в більш ніж 20 країн світу. Вона добре знайома жителям Європи, Азії, Близького Сходу, Африки і навіть Північної Америки. Виробничі потужності заводу – більше 6000 полотен в добу – дозволяють без зусиль забезпечувати постійно зростаючий попит на ринках збуту, що розширюються.

 

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.