Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Двері БМФ

  Меблева фабрика "УкрЮг" є одним із найбільших підприємств України з виготовлення корпусних меблів. У 2014 році керівництвом фабрики було прийнято рішення про організацію організацію ділянки виготовлення міжкімнатних дверей з МДФ власного виробництва, для чого й було закуплено сучасне та високотехнологічне обладнання з Німеччини, Італії та Іспанії. 

  На сьогоднішній день виробництво міжкімнатних дверей сертифіковано та відповідає вимогам ГОСТ 475-78 та ГОСТ 16371-93 сертифікат відповідності UA. 144.0032192-14. Усі дверні полотна фабрики "УкрЮг" - це співвідношення функціональності з привабливим дизайном та якісним підбором матеріалів.

 

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.