Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Каліпсо

Каліпсо - італійські дверні технології

Фабрика «Каліпсо» організована на початку 2011 року командою професіоналів з багатолітнім досвідом роботи в деревообробці і серійному дверному виробництві.  Всього лише за декілька місяців міжкімнатні двері «Каліпсо» з'явилися в 60-ти містах України, швидко знаходячи своїх покупців.  Секрет такого стрімкого просування продукції «Каліпсо» дуже простий – «стратегія плюс команда».  Ми не чекаємо результату, вклавши інвестиції в проект, ми створюємо результат щодня розуміючи, що «успіх там, де професіонали досконально знають і добре роблять свою роботу». У дверному виробництві все дуже поважно: дизайн, маркетинг, технологія, устаткування, якість матеріалів, рівень виробництва, професійний персонал, контроль якості деталей на кожній ділянці, упаковка, загалом, дрібниць немає.  З одного боку виробництво одночасне якісній і недорогій продукції дуже складне завдання. З іншого боку, будь-яке складне завдання можна досить легкий вирішити, розклавши алгоритм її рішення на безліч простих дій, правильно збудованих один за одним. Саме за таким принципом побудована робота більшості виробничих підприємств розвинених країн, цей принцип організації роботи покладений в основу побудови нашої фабрики.

Ознайомитися з асортиментом дверей "Каліпсо" Ви можете в магазині "Двері для Оселі" за адресою: вул. Короленка, 29, тел.: (0432) 69-13-11, (097) 500-70-86 та на "Складі Дверей №1" за адресою: вул. Р.Скалецького, 15а, тел.: (0432) 57-10-03, (098) 700-31-09.

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.