Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Дверна Фурнітура

Італійська дверна фурнітура "Martinelli"

Колекція дверноїї фурнітури Martinelli представлена класичними і традиційними моделямі - продукцією, яка не підвладна часу і прекрасно личить до будь-якого стилю інтер'єру та відповідає найвибагливішомц смаку. Продукція повністю виготовляється на власних виробничих потужностях компанії "Martinelli" площею 10000 м2. Поряд з постійним використанням передових технологій і інвестиціями в сучасне устаткування, секрет Martinelli полягає в тому, що кінцева перевірка під час збірки і контроль якості на всіх етапах виготовлення виконуються - висококваліфіковані майстри.

Вся фурнітура колекції Martinelli зроблена з латуні, яка володіє високою пластичністю, тим самим цей метал дозволяє реалізувати будь-яку дизайнерську ідею, і в той же час гарантує високий рівень якості і довговічності. Індивідуальності класичній серії ручок Martinelli додає не лише їх форма, але і спеціальні покриття: блискуча бронза, бронза з ефектом потертості, темна бронза, бронза з античним ефектом, латунь полірована, матова латунь натуральний колір латуні, хром, матовий хром, нікель, покриття з ефектом постарілого заліза, золото, сталь та інші варіанти. Використання інноваційних технологій для обробки поверхні ручок дозволяє захистити їх від шкідливої дії зовнішніх чинників. Завдяки цьому стильні та елегантні ручки Martinelli будуть однаково довго служити і тішити око, як в приміщенні, так і на вулиці. Деякі моделі ручок можуть доповнити фарфорові вставки білого і бежевого кольорів, кольору слонової кісті з різними малюнками. Також ряд колекційй Martinelli прикрашає вставка з благородного палісандра або дерева під вишню.

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.