Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Вінілова підлога

Contesse - вінілова підлдога

Contesse - це революційна вінілова підлога, стійка до подряпин, вологостійка, яку можна укласти за неймовірно короткий термін без професійних навичок.  Ідеально підійде для приміщень з підвищеним рівнем вологості (ванні кімнати) і підвищеною прохідністю (офіси, кафе, бари, ресторани). Якщо раніше для установки підлоги потрібно було багато часу і засобів, то інноваційна технологія Smart Floor™ дає можливість змонтувати унікальне підлогове покриття всього за декілька годин. Вам не потрібнен буде навіть демонтаж старої підлоги, не потрібно буде витрачати коштів на клей і суміші для вирівнювання основи. Просто придбайте Contesse – це серйозне заощадження Вашого часу та коштів. 

  Кожна планка Contesse складається з двох частин: нижньої основи з міцного вінілу і верхньої частини з фактурою натурального дерева і захисним шаром. Захисний шар складається з поліуретану, який додатково зміцнений додаванням оксиду алюмінію. Клас зносостійкості вищий, ніж в ламінату на 7 позицій. Нове покриття Contesse аналогічне натуральній деревині на дотик і на зовнішній вигляд. Тому, якщо Ви любите гарні речі і цінуєте натуральне дерево, ця підлога саме для Вас.

Отримати більш детальну інформацію, а також ознайомитися зі зразками вінілової підлоги "Contesse" Ви можете за адресою:  вул. Скалецького, 15, "Склад Дверей №1" тел.: (0432) 51-10-03, моб.: (067) 440-74-83, моб.: (097) 500-70-86.

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.