Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Дренажні системи

Дренажні системи за цінами виробника

Поняття водовідводу існує вже доволі давно. З кожним роком темпи будівництва зростають в рази, і питання збору і відведення дощових і талих вод стає обов'язковим в інженерному оснащенні кожного сучасного об'єкту. Завданням, яке покликана вирішувати сучасна система водовідведення, є не лише пониження рівня грунтових вод, але і відведення дощових і талих вод від об'єкту. За допомогою системи поверхневого водовідводу досягається захист території і споруд від надлишку вологи яка в подальшому може спричинити руйнування збудованих обєктів.

В нашому магазині представлені дренажні системи для будь-яких проектів.

Всі компоненти дренажної системи - сертифіковані. Продукція виготовлена з якісних матеріалів та за сучасними технологіями, деякі компоненти системи здатні витримувати навантаження до 60 тонн, що дозволяє використовувати їх не лише в житловому будівництві, а й в промисловому як то автозаправні комплекси, заводи, транспортні термінали тощо. Наші спеціалісти допоможуть підібрати компоненти дренажної системи саме для Вашого об'єкту. Щоб ознайомитися з асортиментом продукції та її технічними характеристики натисніть на кнопку "Завантажити каталог" розташовану нижче.

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.