Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Тротуарна плитка

Тротуарна плитка вищого гатунку

Ми здійснюємо продаж та укладку тротуарної плитки. Тротуарна плитка представлена у магазині відповідає усім нормам та стандартам України. При її виробництві використовується якісна сировина, яка піддається обробці на високотехнологічному сучасному обладнанні - тож Ви можете бути впевнені в якості даного продукту.

Об'єкти на яких використана тротуарна плитка

Переваги нашої тротуарної плитки

Висока міцність. Метод вібропресування дозволяє отримувати високоміцні вироби ( від 350 до 500  кг на квадратний сантиметр). Бруківка витримує значні механічні навантаження, має низький рівень зношування, довгі роки зберігає бездоганний зовнішній вигляд. Строк служби тротуарної плитки не менше 25 років. Завдяки міжплиточним швам, вода проходить у підложку, не пошкоджуючи поверхню.

Морозостійкість. Тротуарна плитка, що пропонується ТОВ “ФЕЛМОКС”  має клас морозостійкості F 200. Здатність виробів витримувати низькі температури роблять його практично незамінним в умовах нашого клімату.

Економічність. Бруківка легко розбирається та вкладається знову при пошкодженні будь-якої ділянки, чи при необхідності проведення земляних робіт (наприклад, прокладання підземних комунікацій). Крім тогоми представляємо тротуарну плитку власного виробництва, відповідно маємо можливість запропонувати своїм клієнтам  вигідні умови для придбання виробів.

Екологічність. На відміну від асфальтового покриття, яке при температурі вище 25 С починає виділяти в атмосферу канцерогенні речовини, тротуарна плитка не деформується і зберігає свою міцність в незалежності від погодних умов.

Стійкість кольору. Рівномірне фарбування  бруківки  по всій масі дозволяє їй зберігати  свій колір протягом всього строку використання, а це дуже важливий показник для кольорових виробів, адже вони коштують дорожче. Наприклад, плитка з декоративним шаром ( коли фарбується лише 8-10 мм лицьової поверхні) може і дасть невеличку економію, але прослужить вона набагато менше, адже ніхто не застрахований від мілких сколів та вибоїн в процесі експлуатації покриття. Широка гама кольорів представлених виробів допоможе Вам втілити  будь-яку фантазію  в паркових доріжках, площах, алеях

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.