Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Для своїх || Постійно діюча акція

Ексклюзивні пропозиції для будівельників

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для підрядників та будівельних організації. Асортимент, який представлений в наших магазинах задовільнить найвибагливіших будівельників. Якісні двері, покриття для підлоги, сучасні системи опалення, тротуарна плитка - це лише маленька частина того, що Ви зможете придбати у нас, звичайно ж ми надамо Вам вигідну знижку. Також наш партнер - дизайн-студія "Симфонія Кухонь" розробить та втілить в життя - проект ексклюзивної кухні за Вашим смаком. Ми ретельно стежимо за якістю продукції, яка надходить до наших замовників - тож Ви можете бути впевнені, що отримуєте лише найкраще. Багаторічний досвід роботи на ринку та налагоджені канали поставок дають можливість суттєво знизити вартість буд. матеріалів. Чекаємо на Вас!

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.