Двері Плюс - Магазини дверей №1 у Вінниці - Гаражні ворота

Ryterna - секційні ворота

Ryterna - флагман вітчизняного ринку секційних воріт. Вашій увазі ми представляємо сучасні конструкції, що поєднують в собі відмінний естетичний зовнішній вигляд, який доповнить будь-який дизайн екстер'єру, зручність використання, надійність і прийнятну ціну. Секційні ворота отримали таку назву за рахунок того, що їх полотно складається з секцій, які сполучені між собою спеціальними петлями, і для відкриття отвору полотно піднімається вгору. На сьогоднішній день ця продукція є дуже популярною унаслідок того, що вона увібрала в себе надійність системи, якість і довговічність. Вибравши продукцію нашої компанії, ви отримуєте унікальний товар -  результат  злагодженої і професійної роботи висококваліфікованих інженерів, фахівців відділу продажів, працівників виробництва, а також монтажників. Автоматичні секційні ворота RYTERNA – це сучасна технічна досконалість, яка тішить ваше око і при цьому забезпечує масимум комфорту та безпеки.

Отримати більш детальну інформацію, а також ознайомитися з технічними характеристиками гаражних воріт "Ryterna" Ви можете за адресою: вул. Р.Скалецького, 15а, "Склад Дверей №1", тел.: (0432) 57-10-03, (097) 500-70-86.

Visit the ZOO website!

Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-який район міста. Навіть якщо Ви проживаєте на 9-тому поверсі - для нас це не перешкода, доставимо прямісінько до квартири.

Visit the ZOO website!

Також ми професійно та якісно здійснимо монтаж дверй. Досвід, яким володіють наші майстри - дозволяє це зробити в найкоротші строки, а слугуватимуть двері встановлені нами довгі роки.

Visit the ZOO website!

На двері придбані в нас обов'язково видається гарантія, термін якої залежить від виробника продукції. В наших магазинах кожен екземпляр проходить ретельний контроль якості.